O nas

TICADA istnieje od 2006 roku ale nurkowanie stało się ważną częścią naszego życia na długo przed założeniem firmy. Przez lata staraliśmy się poszerzać ofertę, w której znajdziecie szkolenia na wszystkie stopnie nurkowe, wyjazdy i nurkowania rekreacyjne, możliwość wypożyczenia, zakupu sprzętu oraz jego serwisowania. Jednak TICADA to nie tylko nurkowanie. Ważną częścią naszej działalności są szkolenia z zakresu ratownictwa wodnego oraz szkolenia motorowodne. Stawiamy na bezpieczeństwo w wodzie więc prowadzimy zajęcia pływackie począwszy od podstaw skończywszy na doskonaleniu technik i przygotowaniach do startów. Współpracujemy ściśle ze Stowarzyszeniem Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki, które swoją siedzibę ma właśnie w tytułowych Mechelinkach, gdzie w okresie zimowym wspólnie prowadzimy cotygodniowe morsowania a w okresie letnim morskie wyprawy kajakowe.

Nasza kadra

Tu nie ma przypadkowych osób. To ludzie doświadczeni i dobrze wyszkoleni dla których bezpieczeństwo naszych uczestników podczas szkoleń, wypraw to priorytet.

Sebastian Borek

Instruktor/ratownik wodny

Były żołnierz weteran Jednostki Specjalnej FORMOZA. Człowiek związany z wodą od zawsze! Instruktor nurkowania, ratownictwa wodnego, motorowodny…

Monika Borek

Instruktor/ratownik wodny

Instruktor ratownictwa wodnego,  ratownik KPP, Divemaster, sternik motorowodny. Na codzień pracuje w szkole.

Aleksander Borek

Przewodnik / ratownik wodny

Przewodnik z uprawnieniami ratownika wodnego i KPP, sternik motorowodny, płetwonurek przyszły Divemaster, student Akademii Marynarki Wojennej.

Anna Staśkiewicz

Instruktor nurkowania

Wiele lat w kadrze pływania szybkiego w płetwach i na orientację w WKS „FLOTA”. Od 10 lat instruktor nurkowania PADI. Pełna pasji do sportów wodnych, kajaki, kitesurfing. Ale nurkowanie i dzielenie się tą pasja, ciagle na pierwszym miejscu 🙂

Bartek Chyży

Instruktor nurkowania

Nurkowy wychowanek TICADY. Od 10 lat instruktor nurkowania PADI i ratownictwa wodnego oraz pierwszej pomocy, sternik motorowodny, ratownik KPP, prowadzący strzelanie, radiooperator SRC.

Agnieszka Krysiak

Instruktor pływania/ratownik wodny

Zapalony pływak i płetwonurek, sternik motorowodny, ratownik KPP ale przede wszystkim instruktor pływania, którą uwielbiają dzieci i dorośli. 

Piotr Woźniak

Instruktor motorowodny

Kapitan jachtowy i motorowodny, związany zawodowo z morzem od ponad 30 lat, obecnie jako kapitan statku badawczego Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk R/V OCEANIA. Radzi sobie również jako płetwonurek (Rescue Diver plus kilka fajnych
specjalizacji), a przyszły divemaster Ticady mówi do niego „Wujku” 🙂

Marek Biernacki

Trener pływania

 Wiele lat prowadził sekcję pływania szybkiego w WKS”FLOTA”, sam wcześniej będąc zawodnikiem. W ostatnich latach trener zawodników pięcioboju morskiego. 

Kontakt

Suchy Dwór, ul. Stanisława Lema 20A

NR KONTA MBANK
 
10 1140 2004 0000 3302 4399 4612

NIP 9580783620

Masz pytania?

Wypełnij poniższy formularz, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytanie!