Kursy motorowodne

PATENTY

Sternik motorowodny

Kurs przygotowujący do samodzielnego prowadzenia jachtów motorowych i skuterów wodnych. Szkolenie trwa 4 dni i obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Szkolenie kończy się egzaminem na patent sternika motorowodnego.

PATENTY

Morski Sternik Motorowodny

Jest to kurs przeznaczony dla osób, które chcą podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje, zdobyć morskie doświadczenie, a w przyszłości pełnić funkcje oficerskie i samodzielnie prowadzić jachty morskie.

LICENCJA

na holowanie obiektów pływających

Posiadasz przynajmniej patent sternika motorowodnego możesz przystąpić do kursu na holowanie. Na tym szkoleniu nauczysz się jak bezpiecznie ciągnąć narciarza, koło czy banana.

LICENCJA

na holowanie obiektów latających

Posiadasz przynajmniej patent sternika motorowodnego możesz przystąpić do kursu na holowanie. Na szkoleniu nauczysz się jak bezpiecznie ciągnąć obiekty latające takie jak spadochron, lotnia, paralotnia, itp.

LICENCJA

Na operatora skutera ratowniczego K38

Skutery ratownicze spotykamy na niemal wszystkich akwenach na świecie. Jest to najszybszy środek ratunkowy w strefie przybrzeżnej, którym doświadczony operator może operwaoz przy nie mal każdych warunkach pogodowych. Jednocześnie jest to jednostka bardzo wymagająca, która nie wybacza błędów operatora. Na naszym, certyfikowanym przez K38 Rescue International szkoleniu pokażemy Ci jak wykorzystać wszystkie zalety skutera wodnego w ratownictwie wodnym.

Szczegółowe informacje i zapisy

Suchy Dwór, ul. Stanisława Lema 20A

Masz pytania?

Wypełnij poniższy formularz, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytanie!